Arkadaş Arıyorum Diyorsanız Bekliyoruz

Arkadaş Arıyorum Diyorsanız Bekliyoruz

Hayat yalnız çekilmiyor insan her anında mutluluğunu ,dertlerini,sırlarını paylaşacak  beraber gülüp,  beraber ağlayacak arkadaşa, dosta ihtiyacı olsun istiyor.

Arkadaş kavramı sadece bunlar-lada bitmiyor tabi  kız arkadaş erkek arkadaş insanın gönlüne kalbine hitap eden karşı cinsten birileri nede ihtiyaç duyar,bazen bu isteklerimizi reel hayatımızda bulamaya biliyoruz nedenleri bazılarımız bay veya bayan içine kapanık,utangaç oluşumuzdan kimilerimiz ise çevre ve aile baskısından,bu gibi durumlardan dolayı arkadaş çevremizin olmayışı veyahut sevgili bulmakta zorlandığımız reel hayatımızdaki arayışlarımız-dan umudu keserek,sanal ortamlardaki arkadaşlık sitelerine yöneliriz.

Karşımızdaki kişilerle iletişimlerimiz yazılı veya sesli oluşundan dolayı kişilerin bir birlerine açılmaları daha kolay oluyor,sayısız bayan ve bayların bulunduğu sohbet, chat sitelerinde arkadaşlık, dostluk çevremiz gelişiyor hatta sevgili bile edine biliyoruz.

Tüm bunların yan-ısıra konuşma ihtiyacımızı giderirken radyo dinleme olanağımız,çeşitli oyun odalarında yarışmalar yaparak sıkıcı monoton hayatımıza renk kata biliyoruz.

Arkadaş Arıyorum Diyorsanız Bekliyoruz evet bekleniyorsunuz Dünyanın her yerinden her yaştan beyler, bayanlar arkadaşlık ,dostluk ,sevgi için aramızda bulunmaktalar saygılı ,seviyeli sohbetlerin yapıldığı sitemizde sizlerde aradıklarınızı bulmak isterseniz. GOOGLE üzerinden WEB sohbet , mobil sohbet chat  girişlerimiz bulunmaktadır,MİRC sohbetler yapmak isteyenler için ise ana sayfamızdaki MİRC lerimizde hizmetinizdedir.

ARKADAŞ SOHBET CHAT SİTEMİZDE YAPMANIZ GEREKENLER.

Sitemize İnternet,in bulunduğu her cihazdan katılma olanağınız bulunmaktadır canli.arkadaşsohbet.org sayfamızdan sohbete katılmadan önce hoş bir rumuz alarak giriş butonuna tıklamanız yeteli olacaktır. Rumuzlarınızın bir başkası tarafından kullanılmasını istemiyor iseniz /ns register şifre mail yazarak niklerinizi kayıt edebilirsiniz.

Toplu halde yapılan muhabbet geneline ve özel odalarda dikkat etmeniz gereken hususlar seviyeyi bozmamak saygılı bir şekilde iletişimlerimizi kurmanızdır ve özelikle dikkat etmeniz gereken bir husus ise özel bilgi paylaşımlarınızı karşılıklı güven sağlamadan yapmamanızdır.Bunu hatırlatmak ve aramıza katılan ziyaretçilerimizin mağdur olmama açısından site yönetimi olarak uyarmak görevimizdir.Zira bu uyarılarımızı kulak ardı etmeniz şeklinde ise başınıza gele bilecek olumsuz olaylardan bizler sorumlu tutulamayız.Sizlerin rahatı huzuru güveni için çaba gösteren bizler ile omuz omuza olmak isteyen tüm dostları sohbet odalarımıza davet eder aramıza katılmanızı canı gönülden temenni ederiz saygılarımla esen kalın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*