İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

Merhaba arkadaşlar İstanbul Sohbet Odaları aşk sevgi dostluk arkadaşlık sohbet chat muhabbet gır gır şamata müzik eğlence yarışma oyun aradığınız her şey canli.arkadassohbet.org da mevcut ve bizimle yaşanır.

İstanbul demiş isek ziyaretçilerimiz Türkiye’nin her yerinden Ankara, Adıyaman, Erzurum, Mardin, İzmir ,Balıkesir, Edremit,, Hakkari,, Diyarbakır, Tunceli, Van, Konya ,Edirne güzel yurdumuzun her yerinden ve Dünya ülkelerinden Almanya,Belçika,Avusturya,Avustralya,İtalya,Fransa,İngiltere,Hollanda ve saymadığımız bir çok ülkeden her yaş bay bayan bizleri ziyaretleri ile onurlandırmak, talar.Sitemizdeki insanların ve bizlerin amacı arkadaşlık, dostluk içerisinde seviyeli sohbet muhabbet yaparak hoş vakitler geçirmektir,hizmetlerimizdeki kalite saygımız insanlara insanca değer vermemiz nedeni ile siz değerli sohbet odaları kullanıcılar bizleri tercih etmektesiniz,bizlerde sizler için elimizden gelenin en güzelini vermeye gayret göstererek her konuda hizmetler sunuyoruz.

İstanbul Sohbet Odaları  olarak bizlerin amacı günlük değil ömürlük sizlerle beraber  olmak,hayatın tüm güzelliklerini sizlerle yaşamak.Gayemiz GOOGLE sayfalarında zirvede olmak değil gönüllerinizin zirvesinde olmak bizler için her şeyden daha önemlidir,saygı ve sevgiye önem veren bir aile ortamında muhabbetlerin tadını çıkarmak ister karşılıklı gönüllerimizde yer edinmek isteyen tüm gönül dostlarına çağrımız gelin dost olalım,arkadaş olalım,iki bedende bir can olalım ve hep beraber sohbetimizle koca bir tarih yazalım.

İstanbul Sohbet Odaları,dan İstanbul Hakkında Kısa Bilgi

Eskilerde taşı toprağı altın diye anılan İstanbul hakkında söz edecek olursak İstanbul, Marmara Bölgesinde il ve Türkiye’nin en büyük kenti. Tarih boyunca çeşitli imparatorluklara başkentlik yapan şehir, 133 milyar dolarlık yıllık üretimiyle Dünyada 34. sırada yer alır. Türkiye’nin kültür ve finans merkezidir.Marmara Bölgesinde, Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul’un doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa ve Marmara Denizi, batısında Tekirdağ, kuzeybatısında Kırklareli, kuzeyinde de Karadeniz bulunmaktadır. Kuzey-güney doğrultusunda uzanarak Karadeniz ile Marmarayı birleştiren İstanbul Boğazı, aynı zamanda Asya ile Avrupayı da iki köprü ile birleştirmektedir.İstanbul’da Akdeniz ile Karadeniz iklimleri arasında geçiş iklimi olarak tanınan Marmara iklimi hakimdir. Güneyde Marmara kıyılarında yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık geçerken, Karadeniz kıyılarında yazlar daha ılık ve yağışlı, kışlar da serin geçer. Türkiye’nin en büyük ve kalabalık şehirleri arsasında ilk sıralarda olan İstanbul’umuz dillere destan güzelliği ve gezilecek tarihi yerleri ile yabancıların ilgis ide çekerek turist akımına ugramaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*